Liliana a její tajemství 2. díl

26. ledna 2014 v 11:33 | merha20 |  Liliana a její tajemství
Eva už netrpělivě čekala u stolu. On už má dvanáct minut zpoždění. Daniel vstoupil do luxusního baru. Zpočátku Evu hledal, ale pak se zasekl pohledem u jedné hnědovlásky. Sakra, co ta tady dělá? Nikola. Bylo to ode mne hnusné, jak jsem ji odkopl, ale teď nemám náladu se s ní vidět. Konečně našel Evu a přisedl si k ní. Eva se podívala na hodinky a řekla si, že by bylo horší, kdyby nepřišel. "Zapomněla jsem se představit, jsem Eva". Podala mu ruku. Záchranář jí ruku pevně stiskl. "Jsem Daniel a můžeš mi říkat Dane".

Eva zpozorovala pohled jedné hnědovlásky, co seděla naproti. Nebyla tam sama, seděla s dvěma muži. A viděla, že ten co sedí vedle ní, pohybuje rukou mezi jejími stehny. Dan zjistil kam se dívá. A sakra, je to Nikola. Daniel s Evou si dali whisky a najednou Eva spatřila Lilianu. Jak se sem proboha dostala čtyřletá holka? Asi je tu s mámou. A nemýlila se. Lucie si k nim přisedla a hned vedle Dana. Začala s ním flirtovat a Eva se urazila. Na stole nechala peníze za pití a odešla.

Hnědovláska Nikola, co seděla naproti si všimla změny žen. K té ženě ještě přibyla malá holčička. Dívala se jejich směrem. Vášnivě se líbali. Musím s tím něco udělat, pořád k Danovi něco cítím. Přišla k nim a přísně na ně promluvila. " Tady jste v baru, to cumlání si nechte na doma". Daniel si jí prohlédl a i když už byl opilý, poznal, že je to Nikola. "Ahoj", pozdravil ji. "Ahoj", řekla Nikola a usmála se na něj. Lucka se na ně dívala a říkala si. Ti dva se znají, to je trapné sedět tu a poslouchat je. "Musím si odskočit" řekla. A Nikola se rozhodla využít její nepřítomnosti.

Najednou na ní promluvila ta malá zrzka. "Vím, co jsi udělala svýmu bráchovi". Sakra, tahle holka o tom nemůže nic vědět. Nereagovala na ni a navrhla Danovi : "Co jít naproti, mají tam skvělé víno". Vzali se za ruce a odešli. Když se Lucka vrátila, čekala tu na ní jen její dcera Liliana. (Liliana u stolu nebyla, chlápek naproti nějak vzdychal, tak se podívala pod stůl a tam její Lilianka měla v pusince postavený mužův penis a pohybovala hlavou nahoru a dolů. Rozběhla se k ní, aby jí to zarazila, ale to už muž stříkal Liliance do pusy. Ta to spolkla a s úsměvem se na mamku otočila. "Mami, to bylo ale pěkné pokouření")
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tu?

ano
ne
ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama