Leden 2014

Spřátelení

26. ledna 2014 v 12:28 | merha20
Pokud se chceš stát mým AFFS, vyplň prosím níže uvedené údaje

1) Přezdívka

2) Adresa blogu

3) Jak si našel/a tento blog

4) Souhlasíš s pravidly ?

Pravidla spřátelení

26. ledna 2014 v 12:21 | merha20
PRAVIDLA:
1) mrknout se na můj blog alespoň jednou za týden a zanechat komentář

2) nepsat sprostě, neurážet

3) mít na mě odkaz v AFFS

Toť vše

Liliana a její tajemství 2. díl

26. ledna 2014 v 11:33 | merha20 |  Liliana a její tajemství
Eva už netrpělivě čekala u stolu. On už má dvanáct minut zpoždění. Daniel vstoupil do luxusního baru. Zpočátku Evu hledal, ale pak se zasekl pohledem u jedné hnědovlásky. Sakra, co ta tady dělá? Nikola. Bylo to ode mne hnusné, jak jsem ji odkopl, ale teď nemám náladu se s ní vidět. Konečně našel Evu a přisedl si k ní. Eva se podívala na hodinky a řekla si, že by bylo horší, kdyby nepřišel. "Zapomněla jsem se představit, jsem Eva". Podala mu ruku. Záchranář jí ruku pevně stiskl. "Jsem Daniel a můžeš mi říkat Dane".

Eva zpozorovala pohled jedné hnědovlásky, co seděla naproti. Nebyla tam sama, seděla s dvěma muži. A viděla, že ten co sedí vedle ní, pohybuje rukou mezi jejími stehny. Dan zjistil kam se dívá. A sakra, je to Nikola. Daniel s Evou si dali whisky a najednou Eva spatřila Lilianu. Jak se sem proboha dostala čtyřletá holka? Asi je tu s mámou. A nemýlila se. Lucie si k nim přisedla a hned vedle Dana. Začala s ním flirtovat a Eva se urazila. Na stole nechala peníze za pití a odešla.

Hnědovláska Nikola, co seděla naproti si všimla změny žen. K té ženě ještě přibyla malá holčička. Dívala se jejich směrem. Vášnivě se líbali. Musím s tím něco udělat, pořád k Danovi něco cítím. Přišla k nim a přísně na ně promluvila. " Tady jste v baru, to cumlání si nechte na doma". Daniel si jí prohlédl a i když už byl opilý, poznal, že je to Nikola. "Ahoj", pozdravil ji. "Ahoj", řekla Nikola a usmála se na něj. Lucka se na ně dívala a říkala si. Ti dva se znají, to je trapné sedět tu a poslouchat je. "Musím si odskočit" řekla. A Nikola se rozhodla využít její nepřítomnosti.

Najednou na ní promluvila ta malá zrzka. "Vím, co jsi udělala svýmu bráchovi". Sakra, tahle holka o tom nemůže nic vědět. Nereagovala na ni a navrhla Danovi : "Co jít naproti, mají tam skvělé víno". Vzali se za ruce a odešli. Když se Lucka vrátila, čekala tu na ní jen její dcera Liliana. (Liliana u stolu nebyla, chlápek naproti nějak vzdychal, tak se podívala pod stůl a tam její Lilianka měla v pusince postavený mužův penis a pohybovala hlavou nahoru a dolů. Rozběhla se k ní, aby jí to zarazila, ale to už muž stříkal Liliance do pusy. Ta to spolkla a s úsměvem se na mamku otočila. "Mami, to bylo ale pěkné pokouření")