Prosinec 2013

Liliana a její tajemství 1.díl

21. prosince 2013 v 13:23 | merha20 |  Liliana a její tajemství
Maličká, pětiletá Leontýnka ukáže svou hračku její o rok mladší sestřenici Lilianě. ,,Podivej na meho duhoveho ponicka."
Liliana se zamračila,až jí zrzavé vlasy spadly do obličeje. ,,Já mám mnohem lepšího poníčka." Vytáhla z baťohu bílého koně s pravým diamantem na hřbetě. Leontýnce se hračka hodně líbila. Vytrhla jí ho z ruky a šla ho ukázat své mámě Evě, která byla v jiné místnosti. V očích Liliany se mihl blesk a ze zadu strčila prudce do Leontýnky. Leontýnka spadla na zem a ozvala se strašná rána. Matka Eva ihned přiběhla za svou dcerou a hned po ní přiběhla Lucka, její sestra. Eva držela Leontýnce nahoře. Zpozorovala pohled malé zrzky Liliany a zamračila se na ní. Je to jen malé dítě, ale na svůj věk hodně rozjívené. Možná se jí máma dostatečně nevěnuje a ona se pak nudí.

Lucie zavolala záchranku. Při držení hlavy Leontýnky Eva promluvila na svojí sestru Lucii: ,,Možná by ses jí měla víc
věnovat, Lili tě potřebuje." Lucie, hezká blondýna s vlnitými vlas se zamračila. ,,To jsi celá ty, pořád dáváš někomu rady do života. A navíc je skutečností, že má dcera má o hodně víc hraček než tvoje, a taky kvalitnějších." V tom zazvonil dlouze zvonek. Lucie šla otevřít. Ve dveřích stál krásný, svalnatý a světle hnědovlasý záchranář. Vstoupil a přiběhl k Leontýnce. Dával jí masáž srdce. Když už si záchranář myslel, že je mrtvá, tak Leontýnka otevřela oči. Podívala se na Evu. ,,Mami"

Eva ještě byla u své dcery, zato Lucie neztrácela čas. ,,Jsem vám nesmírně vděčná, zachránil jste mé neteři život."
Záchranář se usmál. ,,Ale to je jen má práce, baví mě to." Než stihla Lucie cokoli říci, už u nich byla Eva. ,,Ach zachránil jste život mé dcery, zvu vás na drink. Hodí se to v La Gustě v 6 hodin?" Podíval se na ni. To má být jako rande? No každopádně by bylo blbý říct ne. ,,Jestli to stihnu, tak tam budu." Podíval se na ni znova, na druhý pohled je celkem pěkná. Špinavá blondýna s pusou vykrojenou do srdíčka. Jakou má asi kundičku holou, nebo chlupatou? Eva se usmála. ,,Budu se těšit." Podívala se na sestru, která otočila oči v sloup.

Design One Direction - zimní

7. prosince 2013 v 16:25 | merha20 |  Designy - volné
Ahojky! Tak mám pro vás nový design. Nastavení je opravdu jednoduché a co je na tom nejlepší - zabere to sotva 3 minuty. Pokud si ho nastavíte, je to vaše věc, jen vás žádám, abyste dodržovali pravidla, neumázali zdroj výrobce - mě. Tak snad se bude líbit. Pro nastavení klikněte na celý článek.