Listopad 2013

Krávy ve Fóru

30. listopadu 2013 v 14:59 Horory
Čus lidi. Ve škole jsme měli za úkol napsat horor na nákupní centrum Fórum. Sice jsem
nic nevyhrála, ale stejně si myslím, že se mi to celkem povedlo. Nemuselo to být tak drastický, to jo, ale kdyby to tak nebylo, tak by to zas nebyl horor Mrkající.Přibližně ve středu města byla ohrada s krávami. Patřila jedné staré paní.
Ta paní se mstila světu za to, že jí odešel manžel za mladší a hezčí paní a začínala právě u krav. Nedávala jim najíst a vyhublé na kost je bičovala. A když už měla hodně špatnou náladu, tak nechala rozžhavit železnou tyč a šup a napíchla jí do krávy. Mrtvé krávy, kterých čím dál víc přibývalo, zakopala na ten pozemek.
Okolí si začalo všímat, že se tam děje něco podivného. Obyvatelé města
Ústí nad Labem se rozhodli, že tu ubohou stařenu vyženou z jejího pozemku a že s tím pozemkem udělají, co uznají za vhodné. Do pěti let tam postavili obchodní centrum, které pojmenovali Fórum. S tímhle se ale stařena jen tak nechtěla smířit a rozhodla se, že se všem pomstí.
Vylezla na Fórum a stařeckým hlasem zaklela celé obchodní centrum.
,,Nechť se každému starostlivému rodiči ztratí jeho dítě a umře," roztřepala se jí kolena, skočila z Fóra a tím se zabila. Od té doby od šesti hodin večer každé dítě, které vkročí do Fóra uslyší v hlavě kraví bučení a jako zombík jde za tím bučením, až se ocitne na dámských záchodech, potom uvidí hezkou kravičku, která se na něj jakoby usměje. Dítě si ji jde pohladit, v momentě kdy natáhne ručku na krávu, se krávě změní barva očí na zelenou a nic nečekajícímu dítěti ukousne hlavu.
Vždy, když zahyne dítě, tak se vyhrabe ze země ta mrtvá, ztuhlá stařena a
začne se smát jako šílená. Aby tomu nebylo málo, vždycky když zahyne dítě, tak stařena získá trochu energie. Až těch dětí bude dvacet, tak stařena oživne a určitě vymyslí další pomstu pro město Ústí nad Labem a jeho návštěvníky. Proto si dávejte pozor na svoje děti.

Bílá paní

30. listopadu 2013 v 14:50 | když mi bylo 10 |  Horory
Stalo se to na hradě Okřejně. Byla tam princezna, která by udělala všechno pro prachy a nic důležitějšího pro ni nebylo. Král-otec princezny se rmoutil, jak jí sehnat nějakého dobrého, hlavně hodného ženicha. Ale princezna byla ke všemu drzá, lakomá a pyšná. Jednou se král zeptal princezny, jestli by nechtěla manžela a ona na to: ,,Když bude bohatý, tak proč ne." Král: ,,Dceruško a co když bude zlý a namyšlený jako ty?" Princezna: ,,To mě nezajímá hlavně at´ je bohatý, a hraju si s míčkem tak mě neruš!" Král: ,,No, jak myslíš, já tě rušit nebudu."


Upír Drákula

30. listopadu 2013 v 14:22 | když mi bylo 10 |  Horory
Stalo se to tehdy na hradu Třeboni. Na hradě Třeboni bili se tam hrabata,knížata,rytíři,pastýři.... o tu nejbohadčí a nejhezčí princeznu.Bitvu vyhrál hrabě Raul De Morne.Princezna si ho vzala,ale nevěděla do čeho jde. Po svatbě pan král své dceři popřál a dal své dcery manžela svůj trůn, žezlo a moc.O dva roky později byla jedna velká záhada. Jednou našli pana krále ležet krvavého na zemi. Vědci se domnívali, že to byla obyčejná smrt anebo ho někdo zabil. Jednou se říkalo,že tu byl kdysi upír Drákula. Ale tomu věří jenom malé děti. Za jeden rok našli princeznu krvavou ležet za zemi!!! Ale to už všichni věřili na upíry. Jednou se dozvěděli, že Drákula je tady!a Drákula je král Raul De Morne. Ale jak se ho zbavit,když je to král?!!!!!Jednou o pět let později už nebyli žádní lidé a nikdy už nebudou!
ObrazekObrazek

Něco málo o blogu a o mně

30. listopadu 2013 v 13:28
Ahoj lidi! Jsem holka a chodím do devítky. Strašně mě baví si vymýšlet. Našla jsem svůj
starý blog na estránkách, když jsem chodila do pátý třídy :D Byly v něm různé horory, které jsem vymyslela a snad vám nebude vadit, když sem z něho nějaké vložím. Taky omluvte, jak jsou napsané, bylo mi 10, když jsem je psala. Budou v rubrice Horory.
Budu sem taky psát romány, které jsem napsala a snad se budou líbit :D A jinak tady
najdete různé blbiny.